O nas

KREATYWNOŚĆ

          Zawsze podczas projektowania próbujemy spoglądać na zadany temat z wielu punktów widzenia. To właśnie taki proces pozwala na dobranie odpowiednich rozwiązań i obranie kierunku w jakim podążać.

ELASTYCZNOŚĆ

          Jesteśmy wszechstronni w dziedzinach projektowania. Projektujemy architekturę, wnętrza i przedmioty codziennego użytku. Szukamy form i rozwiązań które bez względu na panującą modę dadzą ich użytkownikom maksimum funkcjonalności.

PROFESJONALIZM

          Jesteśmy specjalistami w swojej branży ale i współpracujemy z szerokim gronem specjalistów jak geodeci, projektanci branży konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i teletechnicznej.

          Wszystko co projektujemy tworzymy z pasją rzetelnie podchodząc do stawianych nam wyzwań. Każdy z naszych projektów to indywidualne spojrzenie na zadany temat a cel to satysfakcjonująca realizacja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowaną kadrę branżystów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobre projektowanie to gdzie funkcjonalność łączy się z pięknem i trwałością zaproponowanych rozwiązań. Naszym klientom oferujemy zaangażowanie od samego poznania poprzez projekt koncepcyjny aż do momentu realizacji inwestycji.

Nasza oferta obejmuje:

– inwentaryzacje budowlane

– wizualizacje

– Projekty koncepcyjne architektoniczne, architektury wnętrz, mebli.

– Projekty budowlane pełno-branżowe wraz z pełnieniem pełnomocnictwa przy załatwianiu pozwoleń, uzgodnień oraz wszelkich niezbędnych czynności administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Tak by nasi Klienci nie musieli ścierać się z ogromem trudności towarzyszącym procesowi inwestycyjnemu i administracyjnemu.

– Projekty wykonawcze połączone z nadzorem autorskim, by w momencie przystąpienia ekipy do prac wszystko było dogadane i dopięte na ostatni guzik.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.